• EN
  • DE
  • CZ

5X prečo VytFitVyt/ness ClubĎalšie fotky z kurzuINŠPIR >>


TAG BOX

Kurzy kreslenia, maľovania, výtvarné techniky, Vizovanie a meranie pri kreslení príprava na prijímacie skúšky, maľba akrylovými farbami, olejomaľba, akvarel, základy výtvarnej tvorby, tvorivé dielne, figurálna maľba, krajinomaľba, kresba portrétu, maľba, akryl, výtvarný kurz, darčekové poukážky, kreatívne kreslenie, bratislava, relax, teambuilding pre firmy, interiér, exteriér, výtvarný workshop, galéria obrazov, fotografie, výtvarný ateliér, obrazy, shop, predaj obrazov, kreslenie, graffiti, malovanie, streetart, komix, vizuálne umenie, animácia, kurz, na stenu, grafický design, architektúra, umenie, kreslenie motívov na tetovanie, grafika, firemné akcie, výtvarné kurzy, popart, reklama, darčeky, záhradný ateliér, Impresie pri mori, mareš, oddychové, kreatívne kurzy, výtvarný krúžok pre deti, mládež, kreslenie pre dospelých, krása a zdravie, arteterapia, zdravý životný štýl, výukové a relaxačné kurzy kreslenia, malovania, výtvarná výchova, pobytové kurzy v prírode, pokec o umení, kultúrne, spoločenské akcie a podujatia pre verejnosť, Bratislava, kurz výtvarného umenia, výtvarné potreby, kreslenie pre každého, miešanie, ladenie farieb, farby pre umelcov, dekorácie, výzdoba, darčekový poukaz, relax pre ženy, tvorivé dielne, Kurzy kreslenia, maľovania pre dospelých, zážitkové darčekové poukazy Bratislava, Kurzy kreslenia pravou hemisférou akvarel, techniky malovania akvarelovými farbami, akryl, letné prázdninové kurzy kresby a maľby, zážitkové darčeky, kurzy abstrakcie, abstraktná maľba, Kurzy akvarelu, kreatívny teambuilding, Kurzy Olejomaľby, kurzy pastelu, kreslenie, malovanie pastelom, Tvorivý pobyt v prírode, Kurzy krajinomaľby, výtvarný relax plenér, Terchová, Malá fatra

Výtvarné relaxcentrum Vyt Fit, pôvodne Re-kreatívne štúdio, ponúka pre verejnosť (mládeži, dospelým, seniorom, párom a skupinám) neštandardný, zážitkový priestor rozvíjania tvorivých zručností, Vyt/ness ateliér objavovania nového a súčasne miesto aktívneho relaxu. Kurzy kreslenia, maľovania a výtvarných techník sú vo VytFit ideálnou alternatívou voľnočasových aktivít pre všetky generácie a úrovne výtvarných nadšencov, amatérov aj úplných laikov. Podmienkou účasti nie je talent, ale nadšenie pre tvorbu, chuť a otvorenosť pre nové výzvy.

KREATÍVNA SEKVENCIA - Výtvarný, tvorivo-experimentálny kurz
(10-týždenný program, založený na autentickom mapovaní príbehu dejín umenia formou tvorby interaktívnych záznamov kresby, maľby, grafiky, s využitím širokej škály výtvarných techník. Intenzívna forma pre všetky úrovne a generácie.)
IMITÁCIA REALITY - kurz základov klasického kreslenia a maľby
(Integrované výtvarné kurzy kreslenia, malovania, založené na realistickom zobrazovaní, verných prepisoch videnej skutočnosti. Tempera, pastel, olej, gvaš, akryl, akvarel...)
KURZ PRÍPRAVY na prijímacie, talentové skúšky
(Na stredné a vysoké školy, konzultačné dielne, ponuka služieb zhotovenia fotoalbumu vlastných diel.)
AKRYL - Kreatívne techniky maľby od A po Z
(Nenáročné oboznámenie sa s technikami a postupmi kreslenia a malovania akrylovými farbami. Každá z 8 vzájomne nadväzujúcich lekcií kurzu je samostatným projektom zameraným na konkrétnu oblasť.)
KURZY OLEJOMAĽBY
(Kurzy Olejomaľby zamerané na ľahké a rýchle zvládnutie základných techník. Tento výtvarný program je vhodný aj pre úplných začiatočníkov. Pracuje sa nepáchnucim materiálom, bez škodlivých výparov.)
AKVAREL - Kurz techník akvarelovej maľby + základy kresby
Túžite si namaľovať vlastné krajinky, zátišia, postavu či portrét? Možnosti akvarelu sú čo do šírky použitia takmer nevyčerpateľné. Výsledok závisí od zručností a pohotovosti kresliara, preto kurz kladie dôraz aj na upevňovanie základov a úrovne kreslenia.
HAPPY PASTEL - Kurz techník kresby a maľby suchým pastelom
Pastel je jedinečná výtvarná technika na rozhraní maľby a kresby, pri ktorej nedochádza k miešaniu farieb na palete, ale prekrývaním, miešaním a roztieraním priamo na papieri. Takto vytvorený vzťah medzi rukou a materiálom, je porovnateľný so vzťahom medzi rukou sochára a hlinou.
KomiX- áreň
Oboznámte sa so základmi kreslenia, maľovania 2D, 3D figúr (najznámejších postavičiek sveta komixu a fantasy), vytvorte si vlastnú sériu obrazov, grafický mini- román, experimentujte s výtvarnými technikami vychádzajúcimi z výrazových foriem graffiti, komixu a iných vizuálnych médii popkultúry.
ČB KRESBA - Svet kreslenia pre každého
(Výtvarné kurzy základov klasickej kresby, Rozšírené kreslenie - doplnkový kurz, kreslenie živého aktu...)
KURZ ABSTRAKCIE (abstraktná maľba) - „Príbeh 6 zmyslov“
Nenáročný maliarsky program založený na tvorbe výtvarných transpozícií zážitkov a skúseností základných zmyslov človeka (zrak, sluch, hmat, čuch, chuť, 6. zmysel) na pozadí jednoduchých prírodných javov, podnetov hudby, psychológie, spirituality, atď. Na každý zo zmyslov sa v kontinuálnom oblúku tém viažu špeciálne úlohy, na ktoré účastník tvorivo reaguje a vyberá výrazové analógie v médiu maľby a kresby
TEAM SPIRIT (indoor, outdoor) pre firemné kolektívy
Relaxačné, kreatívno-zábavné výtvarné kurzy, workshopy aj ako spoločenské akcie pre firmy, firemné kolektívy, zamerané na podporu a rozvoj tímovej spolupráce, zlepšenie pracovného prostredia, motivácie a vzťahov.)
MINI VYTFIT - Kurzy kreslenia, maľovania pre deti
Rozvoj talentu, výtvarného cítenia a zručností pre deti od 9 do 14 rokov, schopné samostatnej práce bez sprievodu rodičov. Kurz je zameraný na objavovanie a experimentovanie s rôznymi výtvarnými materiálmi, tvorivými činnosťami, hry s farbami a tvarmi. Súčasťou kurzu je kreslenie, maľovanie obľúbených motívov, postáv, zvieracích a ľudských hrdinov. U starších je kladený dôraz na zvládnutie základov kreslenia a práce s farbou.
VYT/NESS CLUB
(Voľné pokračovanie výtvarných kurzov na ich nadväzujúcich stupňoch. Špecializácie, ďalej svetom výtvarných techník...)
ZÁHRADNÝ ATELIÉR/ exteriérové štúdio
Vyberte si z ponuky ktorýkoľvek z kurzov VytFit a absolvujte ho v príjemnom prostredí v centre Bratislavy.
"LIPTOVSKÉ IMPRESIE" - Relax/plenér/ pobytové kurzy v prírode
(Tvorivý pobyt určený pre každého, kto má chuť spojiť rekreáciu v prírode s umeleckou činnosťou a ponoriť sa do kúzla tvorby v plenéri. Na kurze sú vítaní všetci s chuťou skúsiť opeť niečo iné, kresliť a maľovať na čerstvom vzduchu, priamo v srdci prekrásnej prírody.)
VYTFIT/CARD - Darčekové poukazy na výtvarné kurzy
(Prostredníctvom darčekovej poukážky máte možnosť kedykoľvek v roku obdarovať výtvarným kurzom svojich najbližších, partnera, partnerku, členov rodiny, priateľa, kolegu, obchodného partnera, alebo svojich zamestnancov.)


*VytFit pozýva na kurzy kreslenia, maľovania všetkých záujemcov z oblastí: Bratislava, Pezinok, Nitra, Žilina, Banská Bystrica, Trnava, Martin, Trenčín, Košice, Prešov, Brno